Prawo do odmowy

Każdy Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i bez kary, w ciągu 14 (czternastu) dni gdy ty lub trzecia od ciebie zlecenie otrzymał produkt, lub w przypadku zakupu samych produktów, dostarczanych osobno z jednym zamówieniem, otrzymał najnowszy produkt.

aby skorzystać z prawa do odmowy, należy poinformować Jacobuscalzature.it, twoja decyzja, przechodząc na stronę "moje resort" Konta lub, jeśli nie jesteś zarejestrowany użytkownik, wchodząc na stronę i podając numer zamówienia i adres e-mail, z którego dokonałeś zakupu. Alternatywnie, możesz wysłać wyraźne oświadczenie o swojej decyzji rezygnacji w Scarpe Diem srls przez formularz kontaktowy lub na adres e-mail info@jacobuscalzature.it.

W wyniku kwerendy, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem ze sprzedawcą, zawierającą formularz, zrobił, aby wprowadzić w paczkę i instrukcje do tego, aby przystąpić do zwrotu towaru. Proszę, nie zapomnij, aby wprowadzić wypełniony formularz zwrotu w pakiet i dostawa, za konto, nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od daty otrzymania wiadomości e-mail z potwierdzeniem:

- Scarpe Diem srls - via Vittorio Veneto 89 - 52100 - Arezzo (Italy)

Jeśli masz produkt, prosimy odesłać go w jacobuscalzature.i bez zbędnej zwłoki i w każdym przypadku, w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia, w którym masz wiadomości o odmowie. Termin jest zachowany, jeśli wysyłasz temu towary przed upływem terminu 14 dni. Ryzyko i koszty bezpośrednie na zwrot majątku, tak samo jak dowód tego, będą na Swój koszt. Jeśli zdecydujesz się rozwiązać umowę za pośrednictwem strony internetowej, wykorzystując usługę zwrotu, proponowanej na miejscu, zanim złóż wniosek o zwrot zostanie pokazane jest koszt wysyłki do zwrotu towaru.

Jeśli back zostaną ci zwrócone płatności, które zrobiłeś, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, wynikających w przypadku, gdy wybór rodzaju dostawy różni się od rodzaju tańsze niż dostawa standardowa oferta), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od daty jacobuscalzature.i dostaje Swoją decyzję o rezygnacji. Powiedział, zwroty będą dokonywane, przy użyciu tej samej metody płatności, z Tobą na nasz koszt, za wyjątkiem tego, że nie domagaj się zwrotu pieniędzy na inny sposób płatności, w tym przypadku będą na Swój koszt wszelkie dodatkowe koszty wynikające z innej metody płatności, który wybrałeś. Zwrot może być zawieszone do czasu otrzymania towaru lub do ale w każdym przypadku wysyłania towarów.

Użytkownik ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru w wyniku manipulacji z tym, aby zainstalować charakter, cechy i funkcjonowanie nieruchomości. Tak więc, jeżeli towary zwrócone w uszkodzony (na przykład, z oznak zużycia, ścieranie, zarysowania, odpryski, odkształcenia), nie wszystkie ich elementy i akcesoria (materiały opakowaniowe, kartony, dokumentacja i/lub inne przedmioty, które są zawarte w oryginalnym opakowaniu), które nie zostały wyposażone w instrukcje/uwagi/linki załączników, z opakowania, oryginalne opakowanie i karta gwarancyjna, jeśli taki istnieje, odpowiesz na zmniejszenie kapitału wartości nieruchomości, a będziesz miał prawo do zwrotu kwoty w wysokości pozostałego kosztów Produktu. W tym celu, więc proszę nie manipulować dobrze, z wyjątkiem tego, co jest ściśle konieczne do ustalenia charakteru, cech i funkcjonowania tego samego i okryć obudowa oryginalnych Produktów, z drugiej ochronnym opakowaniu, że zachowuje ich integralność i chroni je podczas transportu, nawet od etykiety lub etykiety.nie Zrobił zgodności

w przypadku, Jeśli produkt nie zgodnie z przeznaczeniem, musisz zawiadomić o nie odpowiednio, nie później niż 2 (dwa) miesiące w związku z otwarciem, przekazując w Customer Service na stronie "Scarpe Diem srls via Vittorio Veneto 89 - 52100 Arezzo", e-mailem na adres info@jacobuscalzature.it, w specjalnym formularzu, prawidłowo wypełnione, z podaniem niezgodności, a także dokumentacji, określonej w formularz zwrotu towaru (co najmniej. 1 (jedno) zdjęcie Towaru, potwierdzenie zamówienia, jest przekazywana z Scarpe Diem ltd. i/lub faktura vat).

po otrzymaniu modułu i dokumentacji, jacobuscalzature.it oceniać nie zgodność z was skargę za pośrednictwem działu wsparcia właściciela Serwisu i po sprawdzeniu jakości, aktów weryfikacji rzeczywistej niezgodności produktu, zdecyduje, czy zezwolić na zwrot produktów zapewnia zbieg okoliczności, zawierający "Kod powrotu", przez e-mail na adres podany przez ciebie w procesie rejestracji na Miejscu lub przy wysyłaniu zamówienia. Zezwolenie na zwrot produktów nie oznacza uznania przez nie zgodności, o których istnieniu powinna być poprawione później na powrót. Produkty, które Scarpe Diem ltd. mamy pozwolenie na powrót muszą być wykonane, a także kopię zawiadomienia zgody na zwrot z podaniem "Kod powrotu", w ciągu 30 (trzydziestu) dni od skargi o nie odpowiednio, na adres: "Scarpe Diem srls via Vittorio Veneto 89 - 52100 Arezzo".

W przypadku niespełnienia wymagań, otrzymasz prawo do przywrócenia zgodności produktów ze strony jacobuscalzature.it, poprzez naprawy lub wymiany, lub alternatywnych środków odwoławczych, w przypadkach wyraźnie przewidzianych w artykule. 130 Dekretu n. 206/2005.

jacobuscalzature.it wzięła na siebie zobowiązanie do zwrotu zapłaconej kwoty, zwroty będą dokonywane, gdzie jest to możliwe, przy użyciu tej samej metody płatności, która będzie używana podczas zakupu produktu lub przelewem bankowym. Będzie twoje brzemię, komunikować się w jacobuscalzature.it, zawsze za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@jacobuscalzature.it, dane konta bankowego do dokonania przelewu na swoją korzyść, i dla tego, aby jacobuscalzature.it jest umieścić w tym stanie, aby zwrot należnej kwoty.